Breathe Right Burun Bantları

...
Breathe Right Burun Bantları
 • Daha Rahat Nefes,

  Daha İyi Uyku…

  Breathe Right® Burun Bantları, ilaç içermez ve burun tıkanıklığında anında rahatlama sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

   

  Breathe Right® Burun Bantları Nedir ve Niçin Kullanılır?

  Breathe Right Burun Bantları daha iyi hava akışını sağlamak için burun kanatlarını hafifçe kaldırarak burun kanallarını açar.

  İlaç içermeyen Breathe Right burun bantlarının daha kolay nefes alabilmeniz için burun kanallarını anında açtığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

  Breathe Right burun bantları alerji ve soğuk algınlığı nedeniyle burunda oluşan tıkanıklıklarda rahatlama sağlamak için gece veya gündüz kullanılabilir.

  Eğer aşağıdaki sorunlarınız varsa kullanınız:

  Burun tıkanıklığı

  Breathe Right Burun Bantları alerji ve soğuk algınlığı nedeniyle burunda oluşan tıkanıklıklarda geçici rahatlama sağlayarak daha iyi nefes almaya yardımcı olmak için burnun açılmasına yardımcı olur. Breathe Right Burun Bantları burundaki septum deviasyonu nedeniyle tıkanıklık ve nefes alma güçlüğü belirtilerinde geçici olarak rahatlama sağlayabilir. Bu bantlar kesin cerrahi düzeltmeye alternatif olarak düşünülmemelidir.

  Horlama

  Ağız yerine burundan daha kolay nefes alma olanağı sağlayarak, horlamayı azaltmaya, hatta ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Horlamanın hafiflemesinde en iyi sonucun elde edilebilmesi için gece kullanılması tavsiye edilir.

  Breathe Right Burun Bantları herhangi bir ilaç ile birlikte kullanılabilir.

  Breathe Right tıkanıklığı gidermek için burnunuzu anında açar, böylece daha iyi nefes alır, daha iyi uyur ve daha iyi hissedersiniz…

  Breathe Right Ürünleri

  • Breathe Right Orijinal
  • Breathe Right Extra
  • Breathe Right Şeffaf
  • Breathe Right Çocuk

  Breathe Right® Burun Bantları Nasıl Kullanılır?

  Tek kullanımlıktır. Her bandı sadece bir kez kullanınız. Gece veya gündüz kullanabilirsiniz. Ürünü doğru şekilde yapıştırmanız üründen maksimum performansı almanızı sağlayacaktır. Ne çok yukarıya, ne de çok aşağıya yerleştiriniz.

  Bandın boyutu önemlidir, en iyi sonucu elde edebilmek için doğru boyutu kullanın. Küçük / orta boy burun bantları genel olarak burunların % 75'ine uyar, büyük boy burun bantları daha büyük burunlu yetişkinler içindir.

  Özel esnek yay benzeri bant, burun kanatlarını hafifçe yukarı kaldırır.

  Kuru/hassas ciltler için şeffaf olan ürün tipini kullanınız.

  Breathe Right Çocuk Burun Bantları 5 ile 11 yaş arası çocuklarda yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır. Breathe Right Çocuk Burun Bantları küçük burunlara uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

  Sosyal Medya - 2  Sosyal Medya - 1

 • Alternate Text Ürünü değerlendir.