Annish Organik Ürünler

...
Annish Organik Ürünler
 • En Lezzetlisi, Doğanın Kendisi...

  Günümüzde doğal ve sağlıklı gıdaya ulaşmak için olabildiğince bilinçli olmalıyız. Hangi gıdaları tüketeceğimize, hangi markaları tercih edeceğimize, karar verirken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar var…
  Öncelikle şunu bilmeliyiz ki, “Doğal” demek “Organik” demek değildir. Doğal olan bir gıda, organik olmayabilir. Ürün ambalajı üzerinde “Doğal” yazması o ürünün “Organik” olduğu anlamına gelmez. Bir ürünün organik olabilmesi için tüm üretim sürecinin organik üretim mevzuatına uygun şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tüketebileceğimiz en yüksek kalitedeki gıdalar, “Organik” olan gıdalardır. Bir ürünün ambalajı üzerinde “Organik” ibaresi olabilmesi için o ürünün belli standartlara uygun organik üretim sürecinden geçmiş olması gerekmektedir. Organik üretim sürecinden geçen ürünler, bu konuda yetkilendirilmiş firmalar tarafından sağlanan sertifikasyona sahip olurlar. Ürünün sertifika logoları, ambalaj üzerinde yer almalıdır. Bir ürünün üzerinde “Organik” yazısını görüyorsak, ambalaj üzerinde ilgili sertifika logosunu ve üretici firma ismi gibi bilgileri kontrol etmeliyiz. Organik üretim yaptığını beyan eden firmalar, ilgili bakanlıklar nezdinde yüksek hassasiyetle denetlenmektedir. 
  Annish Organics markası olarak, insan sağlığının ve yaşam kalitesinin öneminin farkındayız. Bu nedenle sofralarınızda güvenle ve afiyetle tüketebileceğiniz %100 DOĞAL ve ORGANİK gıdalar üretiyoruz. İstemediğiniz hiçbir içeriği kullanmıyoruz ve çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir gıdayı sizlere sunmuyoruz. Tüm Annish Organik Gıdalar, yetkili kurumlardan alınan sertifikasyona sahiptir.

   

  • 100% Doğal & Organik 
  • İlave Şeker İçermez
  • Koruyucu İçermez
  • Çocukların Tüketimine Uygun
  • Cam Kavanozda

   

  Tüm Annish Organics Ürünleri:
  PEKMEZLER:
  Annish Organik Keçiboynuzu Pekmezi 380 g
  Annish Organik Dut Pekmezi 380 g
  Annish Organik Üzüm Pekmezi 380 g
   

  MEYVE ÖZLERİ:
  Annish Organik Keçiboynuzu Özü 315 g
  Annish Organik Dut Özü 315 g
  Annish Organik Üzüm Özü 315 g

  Sadece özenle seçilen, yüksek kaliteli meyvelerden elde edilmektedir...

 • Alternate Text Ürünü değerlendir.